ПАРТІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ. Петро Гончарук: Реформи в державі повинні бути направлені в першу чергу на пожвавлення економіки

14.06.2017
RU6_6535

Запорізька обласна організація партії «Відродження» підтримує та готова впроваджувати на місцях реформи, які покращать рівень життя українців.

Про це під час виступу на регіональній конференції партії «Відродження»  повідомив керівник Запорізької обласної організації Партії «Відродження» Петро Гончарук

Він зазначив, що сьогодні, на жаль, жодна реформа Уряду не направлена на поліпшення умов життя пересічних громадян. Для того, аби виправити ситуацію, необхідно не шукати джерела для скорочення бюджетних витрат, а в першу чергу реформувати українську економіку.

«Якщо говорити про медичну реформу, хто буде платити за послуги? Невже всім незрозуміло, що сьогодні є формульний розрахунок, є чітка цифра, яка по кожному з нас розписана, скільки держава може витратити на нас грошей. Про це ніхто не говорить. Щодо пенсійної реформи. Якщо не буде працювати економіка, не буде працювати промисловість, не працюватиме бізнес – то позикових грошей не вистачить ніколи. Рано чи пізно ми повернемося до того, що не буде грошей для пенсіонерів. Тому все просто – треба створювати умови для бізнесу, треба створювати для промисловості та економіки, ось це і буде справжньою реформою», – сказав Петро Гончарук.