ПАРТІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ. Володимир Пилипенко: «Відродження» формуватиме позицію про реформи уряду на основі вимог місцевих громад

14.06.2017
RU6_6589

Партія «Відродження» проводить серію партійних конференцій в регіонах. 13 червня регіональна конференція відбулась у Запоріжжі, на території Палацу культури «Запорізького автомобілебудівного заводу».

Як повідомив під час виступу на конференції перший заступник голови Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, таким чином політсила хоче підвести підсумки роботи партії і депутатської групи в парламенті.

А також вислухати думку і виробити позицію на основі бачення регіональних представництв щодо глобальних реформ уряду, голосування за якими відбудуться у Верховній Раді найближчим часом.

Йдеться про земельну, пенсійну та медичну реформи.

«Наша робота у парламенті триває за тими ж принципами, що й з першого дня. Перед тим як приймати рішення відносно голосування, нам важливо почути, що сьогодні думають люди, представники місцевого самоврядування з приводу урядових ініціатив. А суспільна думка наразі не на користь реформ уряду. Згідно нещодавнього соціологічного опитування, лише 11% громадян вважають що в Україні потрібно дозволити вільну купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, а 78% кажуть намірам розпродати землю «ні». Інший приклад. Підвищення пенсійного віку та страхового стажу не схвалюють 75% громадян, перехід до платної медицини більш ніж 60%. Тому, депутатська група «Партія «Відродження» не підтримувала голосуванням жодну з реформ, що вносяться урядом до Верховної Ради», – сказав Володимир Пилипенко.

Він також підкреслив, що на думку політичної сили, реформи в державі сьогодні потрібні, але вони повинні проводитись в інтересах громадян, а не навпаки.

«Нажаль, останнім часом слово «реформа» набуло негативного забарвлення. А громадяни, коли чують про чергову реформу уряду чи влади, одразу чекають, що в них щось заберуть. Про соціальну сферу Кабмін згадує, тільки коли необхідно щось знову «урізати». А так бути не повинно. Реформи – це не неприємний процес, як вже склалося в уяві українців. Реформи повинні проводитись для того, аби громадянам стало жити краще! І партія «Відродження» може це довести, і буде пропонувати уряду власне бачення проведення реформ в державі, зокрема, реформи соціальної сфери», – підкреслив перший заступник голови політсили.

Як зазначив у свою чергу керівник Запорізької обласної організації Партії «Відродження» Петро Гончарук, реформи в державі повинні бути направлені в першу чергу на пожвавлення економіки.

«Якщо говорити про медичну реформу, хто буде платити за послуги? Невже всім незрозуміло, що сьогодні є формульний розрахунок, є чітка цифра, яка по кожному з нас розписана, скільки держава може витратити на нас грошей. Про це ніхто не говорить. Щодо пенсійної реформи. Якщо не буде працювати економіка, не буде працювати промисловість, не працюватиме бізнес – то позикових грошей не вистачить ніколи. Рано чи пізно ми повернемося до того, що не буде грошей для пенсіонерів. Тому все просто – треба створювати умови для бізнесу, треба створювати для промисловості та економіки, ось це і буде справжньою реформою», – сказав Петро Гончарук.

 Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що сподівається на прийняття всіх реформ, в тому числі, земельної і пенсійної, до середини липня 2017 року, тобто до завершення роботи шостої сесії Верховної Ради VIII скликання.